۲۳

تیر
۱۳۹۶

سفر واقعی كشف حقایق

ارسال شده توسط: amiri/ 3301 0

 

tour

سفر واقعی كشف حقایق عبارت  است از این كه در جستجوی مكانهای تازه نباشید، بلكه دیدگانی تازه داشته باشید.

مارسل پروست

 

iranایران سومین کشور دنیا در لیست جاذبه های گردشگری یونسکو

از بهترین مناظر طبیعی ایران  لذت ببریم :(جنگلهای بكر و زیبای شمال كشور ، دریاچه ی زیبای خزر، خلیج همیشه  فارس،جزایر زیبای كیش و قشم ،غار علیصدر در همدان، كویر مصر در اصفهان ،كویر یزد و طبیعت بكر و زیبای چالوس و استان گیلان است)

 

كافی است وقت آزاد خود را بدون اتلاف كمترین زمان، به راحتی با یکی از تورهای شاد تیکتگرام پر كنید.

در اپلیکیشن موبایل تیکت گرام  می توانید علاوه بر خرید بلیط هواپیما ، چارتر ، اتوبوس و قطار به ارزانترین قیمت می توانید بهترین تورهای ایرانگردی و طبیعت گردی را نیز به روشی جالب رزرو کنید ! به این شکل که شما قبل از خرید می توانید هم سفرهای احتمالی خود را مشاهده نمایید !

ticketgrram promo tv

همچنین فروش آنلاین بلیط های هواپیما، بلیط ارزان ، بلیط قطار، اتوبوس و بلیط چارتر با تضمین ارزانترین قیمت نیز از دیگر خدمات وبسایت و اپلیکیشن تیکت گرام است.

بلیط های چارتر در تیکت گرام  از معتبر ترین آژانس های چارتر كننده انتخاب میشوند و شما میتوانید خرید بلیط چارتر خود را با خیال راحت از تیکت گرام  انجام دهید.

بلیط چارتر چیست ؟ ، به بلیط هواپیمایی گفته می شود كه در آن تمام صندلی ها یا بخشی از آنها توسط آژانس های مسافرتی اجاره می شوند و در مسیر های  پر رفت و آمد كاربرد بیشتری دارد. البته از بلیط چارتر در تورهای گردشگری هم استفاده می شود و هم اینكه مستقلا آن ها را به فروش می رسانند. همانطور كه هزینه ی ناشی از پر نشدن پروازهای چارتر متوجه ی آژانس هواپیمایی اجاره كننده ی آن پرواز است، در صورتی كه صندلی های پرواز چارتر خالی بمانند، قیمت بلیط های چارتر پایین تر می آید تا زودتر به فروش برسد.

همچنین ، با پشتیبانی شبانه روزی تیکت گرام  شما نگرانی از بابت خرید بلیط هواپیما و استرداد آن نداشته باشید

بهتر است همین حالا با چند كلیك اپلیکیشن تیکت گرام  را نصب کنید و همه ی نیازهای مسافرتی و گردشگری خود شامل خرید بلیط ، رزرو تور و رزرو هتل را یکجا و به سریعتین ، ارزانترین و مدرن ترین روش مرتفع نمایید

 

 

 

فرصتی برای اندیشیدن كنار گذارید، اما هنگامی كه وقت عمل فرا رسید، دست از تفكر بردارید و وارد عمل شوید

نظر کاربران
  • مفید

خلاصه

مطلب مفید و جالبی بود

4.1
User Rating 3.5 (2 votes)
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)
Administrator

ارسال دیدگاه

Sending